Ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ έχασε με 3-0 από τον ολυμπιακό στους Ζωσιμάδες, έπειτα από έναν αγώνα που πραγματοποιήθηκε για μια ακόμη φορά έχοντας σαν κύριους πρωταγωνιστές τους διαιτητές και όχι τους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων.

Διαβάστε Περισσότερα

ΠΑΣ-Αεκ 0-2. Άδικο αποτέλεσμα!!!

Ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ έχασε από την αεκ με 0-2 (ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο) και σίγουρα θα πρέπει να θεωρείται αδικημένος από το αποτέλεσμα, σύμφωνα με την εικόνα του αγώνα. Ο ΠΑΣ έχασε την ευκαιρία να ισοφαρίσει στο πρώτο ημίχρονο, αλλά το πέναλτι που εκτέλεσε ο Τσουκαλάς αποκρούστηκε σε κόρνερ.

παο-ΠΑΣ 0-1! Παραλίγο η ολική ανατροπή!!!

Ο ΠΑΣ Γιάννινα νίκησε τον παο μέσα στην Λεωφόρο με 0-1 (το γκολ ο Φερφελής), έχασε την μεγάλη ευκαιρία να κάνει το 0-2 (κεφαλιά του Σκόνδρα μόλις άουτ), σκορ το οποίο θα του έδινε  την πρόκριση στους 8 του θεσμού του κυπέλλου Ελλάδας.

Παοκ – ΠΑΣ 3-1.

Έχασε ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ σήμερα στην Τούμπα, από τον Παοκ με 3-1. Η αγαπημένη μας ομάδα δεν κατάφερε να ανταπεξέλθει στις ανάγκες του αγώνα, βρέθηκε να χάνει με 3-0 και απλά μείωσε σε 3-1, με γκολ του Κοζορώνη.

ΠΑΣ-παο 1-2. Άδικη ήττα!

Την ήττα γνώρισε η αγαπημένη μας ομάδα από τον παο με 1-2 για τον θεσμό του κυπέλλου. Ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ προηγήθηκε με 1-0 με τον Ακόστα, έμεινε με 10 παίκτες λόγω αποβολής του Καρανίκα,  δέχτηκε δύο γκολ, και μειώθηκαν οι ελπίδες πρόκρισης.