Πατήστε Enter για να δείτε τα αποτελέσματα ή Esc για ακύρωση

Βέροια-ΠΑΣ 2-0

Ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ έχασε στην Βέροια από την τοπική ομάδα με 2-0. Η ομάδα μας φάνηκε να χάνει τους αγωνιστικούς προσανοτολισμούς της μετά την αποβολή του Ντάσιου (2 αυστηρές κίτρινες κάρτες), στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Η ομάδα της Βέροιας πέτυχε τα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, ενώ είναι από τις σπάνιες φορές  που δεχτήκαμε σε …

Διαβάστε Περισσότερα

ΠΑΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ 1-0. Ρεσιτάλ χαμένων ευκαιριών!!!

Ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ μπορεί να κέρδισε με 1-0 την ομάδα της Κέρκυρας, αλλά το τελικό σκορ δεν αντικατοπρίζει την πραγαματική εικόνα του αγώνα, καθώς η αγαπημένη μας ομάδα έχασε σωρεία ευκαιριών και το σκορ θα μπορούσε εύκολα να ήταν πάρα πολύ μεγαλύτερο.

Κέρκυρα-ΠΑΣ 2-0. Μαγική εικόνα!!!!

Την ήττα γνώρισε η αγαπημένη μας ομάδα στην Κέρκυρα με 2-0, Ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ μπορεί να μην έπιασε μεγάλη απόδοση αλλά ήταν η ομάδα που έχανε τις ευκαιρίες, ενώ η Κέρκυρα είχε επιλέξει την μαζική άμυνα ειδικά μετά το γκολ που πέτυχε στο πρώτο ημίχρονο.

ΠΑΣ-Ξάνθη 2-2. Άτυχοι!!!!!!

Ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ παρεχώρησε ισοπαλία στην ομάδα της Ξάνθης με 2-2, σε έναν αγώνα με συναρπαστική εξέλιξη. Ο ΠΑΣ βρέθηκε 2 φορές πίσω στο σκορ, ισοφάρισε και έχασε πέναλτυ δέκα λεπτά πρίν το τέλος του αγώνα και δύο μεγάλες ευκαρίες στη συνέχεια,που θα μπορούσαν να του δώσουν την νίκη.

Πανθρακικός-ΠΑΣ 1-1. Μπορούσαμε την νίκη!!

Με το βαθμό της ισοπαλίας γυρίζει από την Κομοτηνή η αγαπημένη μας ομάδα. Ο ΠΑΣ προηγήθηκε στο σκορ με γκολ του Ακόστα και ισοφαρίστηκε μετά από εκτέλεση φάουλ (ανύπαρκτου) του Τζάνη. Θα μπορούσαμε να πάρουμε και τους τρείς βαθμούς της νίκης, αν οι παίκτες μας ήταν πιο προσεχτικοί στην τελική προσπάθεια. Ο διαιτητής κ. ΑρετόΠΟΥΛΟΣ …

ΠΑΣ-Αστέρας 3-1. Πολύ καλή αρχή!!!!

Ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ κέρδισε σήμερα με 3-1 τον Ατέρα Τρίπολης, αν και βρέθηκε να χάνει με 0-1 στο ημίχρονο. Η αγαπημένη μας ομάδα πραγματοποιώντας πολύ καλή εμφάνιση, γύρισε τον αγώνα, χάρις των γκολ του Τσάβες, Ίλλιτς και Τζημόπουλου.

Ορίστηκαν οι κόρακες…

Ορίστηκαν σήμερα οι διαιτητές για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος της super-league.  Ο εκλεκτός για την αναμέτρηση με τον Αστέρα Τρίπολης στους Ζωσιμάδες είναι ο Αναστάσιος Σιδηρόπουλος από την ΕΠΣ Δωδεκανήσου. Θεωρείται ότι είναι ένα από τα <<μπουμπούκια>> της ελληνικής διαιτησίας