Βοήθεια - Αναζήτηση - Λίστα Μελών - Ημερολόγιο
Πλήρης Εκδοση:Δημιουργια κασκολ
Blue Vayeros Forum > Για την αγαπημένη μας ομάδα > Νέα, απόψεις, ανακοινώσεις
tzepeto_pas
Εχουμε παρει εδω και μερες την αποφαση να βγαλουμε νεα κασκολ για τον συνδεσμο.Οποιος θελει να προτηνει καποιο σχεδιο μπορει να το βαλει εδω μεσα ή να περασει απο τον συνδεσμο να τα αφησει εκει ετσι ωστε,συντομα, να αποφασισουμε ολοι μαζι ποιο μας αρεσει περισσοτερο...
ppppaaaassss
Φίλε tzepeto, αυτά που μας έδειξες στον σύνδεσμο είναι πολύ καλά!
Κοίτα αν μπορείς να κάνεις αυτό που σου είπα, θα ήθελα να το δω.....

Για να είμαι ειλικρινής μου αρέσει και η υπογραφή σου ως κασκόλ, αλλά το χρώμα να μην είναι το σκούρο μπλε αλλά το μπλε της κερκίδας μας, εκεί που έχεις μπάλες να μπουν οι ταύροι μας και εκεί που γράφει ΔΕ Σ`ΑΦΗΣΑΜΕ ΜΟΝΟ ΠΟΤΕ να γράφει 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
tzepeto_pas
Τα πρωτα σχεδια.Θα ακολουθησουν και αλλα

και για την περιπτωση που απφασισουμε για διπλης οψης:

BIKATSAS
ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΣΑΤΕΝ Η ΠΛΕΚΤΟ...........
ttpas
Κάντε κλίκ για εμφάνιση επισυνάψεωνΚάντε κλίκ για εμφάνιση επισυνάψεων ΚΑΛΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΔΙΠΛΗΣ ΟΨΗΣ
tzepeto_pas
tzepeto_pas
....
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
QUOTE(tzepeto_pas @ Dec 4 2010, 11:24 AM) *

Μου αρέσει πολύ αυτό, αλλά θα προτιμούσα άλλη γρταμματοσειρά..... Γίνεται στρατηγέ μου???
Only_PAS
QUOTE(tzepeto_pas @ Dec 3 2010, 11:33 AM) *

...κι αυτό είναι καλό!
tzepeto_pas
kati 8a ginei 8eio...
tzepeto_pas
Ωραια τα σχεδια.
Πρεπει να αποφασισουμε αμεσα ομως ετσι ωστε να δωσουμε παραγγελια!Αρχισαμε να κατασταλαζουμε σε 2-3 σχεδια και μαλλο προκρινεται η δημιουργια ενος σατεν κασκολ (αν κ εγω θελω διπλης οψης)...
pasaftris
ΩΡΑΙΟ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΣΠΡΗ ΛΩΡΙΔΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΜΙΑ ΛΕΠΤΗ ΓΑΛΑΖΙΑ ΛΩΡΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΚΡΑ ΤΟΥ ΚΑΣΚΟΛ ΤΟ ΣΗΜΑ ΜΕ ΤΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ!με μπλε γραμματα το 10
COZA
Μια υποσημείωση μόνο: Το σχέδιο που θα επιλεγεί να προσέξουμε να μην είναι πολύ φορτωμένο και η γραμματοσειρά να είναι σχετικά ευανάγνωστη. Όλοι μας έχουμε δει πολλά κασκόλ διαφόρων ομάδων και η μεγάλη παγίδα είναι να βγαίνει ένα αποτέλεσμα που μοιάζει "μουτζουρωμένο". Μιλάμε για δημιουργία σχεδίου σε μικρή επιφάνεια, οπότε η απλότητα είναι σύμμαχος!
tzepeto_pas
Εχθες εφτασε το δειγμα που ζητησαμε απο τον κατασκευαστη.Το κασκολ ειναι σατεν (επιλεξαμε αυτο το υφασμα λογο της διαφορετικοτητας αλλα και του χαμηλου κοστους).Μεσα στις επομενες 2 μερες θα μπει η παραγγελια.Οποιαδηποτε παρατηρηση δεκτη.

ΥΓ.Οποιος εχει καποιο καλο σχεδιο για αυτοκολλητ ας το στειλει με mail στον συνδεσμο.
LSdoc
QUOTE(tzepeto_pas @ Jan 4 2011, 11:16 AM) *
Εχθες εφτασε το δειγμα που ζητησαμε απο τον κατασκευαστη.Το κασκολ ειναι σατεν (επιλεξαμε αυτο το υφασμα λογο της διαφορετικοτητας αλλα και του χαμηλου κοστους).Μεσα στις επομενες 2 μερες θα μπει η παραγγελια.Οποιαδηποτε παρατηρηση δεκτη.

ΥΓ.Οποιος εχει καποιο καλο σχεδιο για αυτοκολλητ ας το στειλει με mail στον συνδεσμο.

Λέω μήπως θα μπορούσαμε κάτω από το ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ να βάλουμε και το ΔΕ Σ' ΑΦΗΣΑΜΕ ΜΟΝΟ ΠΟΤΕ. κατά τα άλλα πολύ καλό μου φαίνεται.
BIKATSAS
TO MHKOΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΛΙΓΟ ΦΑΡΔΥ.........(ΠΛΑΤΥ)..........
TYMPANISTHS
ΤΙ ΣΑΤΕΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?
ΣΙΓΑ ΜΗ ΤA ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΕ 2 ΣΕΡΒΙΤΣΑ!

ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΚΑΣΚΟΛ ΜΕ ΣΑΤΕΝ ΥΦΑΣΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ... ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΣΚΟΛ ΜΕ ΓΑΜΑΤΟ ΥΦΑΣΜΑ π.χ ΔΙΠΛΟ ,ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΙ ΚΡΥΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.
ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΡΕ ΝΤΑΞ ΤΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ.
ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΣΚΟΛ...

ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ ΘΕΛΕΙ ΒV!

EYΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΗΜΕΡΑ..
BATZ
QUOTE(TYMPANISTHS @ Jan 4 2011, 01:37 PM) *
ΤΙ ΣΑΤΕΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?

ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΚΑΣΚΟΛ ΜΕ ΣΑΤΕΝ ΥΦΑΣΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ... ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΣΚΟΛ ΜΕ ΓΑΜΑΤΟ ΥΦΑΣΜΑ π.χ ΔΙΠΛΟ ,ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΙ ΚΡΥΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.
ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΣΚΟΛ...

ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ ΘΕΛΕΙ ΒV!

Η ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΣΚΟΛ-ΤΟΙΧΟΥ...ΝΟΜΙΖΩ !!! wink.gif
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.... laugh.gif
tito
Νομίζω ότι η μεγαλύτερη επιφάνεια θα πρέπει να είναι ΜΠΛΕ πολύ άσπρο μου φαίνεται.
tzepeto_pas
Η αποφαση για σατεν παρθηκε μετα απο 2 συναντησεις στον συνδεσμο και μετα απο ανακοινωση εδω μεσα...Για την αντιθεση μπλε-ασπρο που λεει ο τιτο το δοκιμασαμε αλλα δεν φαινονταν ωραιο...Οσο για για σενα γιατρε καλη η ιδεα σου αλλα νομιζω πως γεμιζει πολυ μετα το κασκολ...Θα το δοκιμασω και θα το ανεβασω παντως...
kolios-athens
Θα συμφωνίσω με tito και τυμπανιστή.....
LSdoc
QUOTE(TYMPANISTHS @ Jan 4 2011, 01:37 PM) *
ΤΙ ΣΑΤΕΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?

ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΣΚΟΛ...

ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ ΘΕΛΕΙ ΒV!

θα γίνει και αυτό (διπλό κασκόλ) αλλά επειδή η τιμή είναι υψηλή θα βγουν κομμάτια κατά παραγγελία γιατί τα οικονομικά του συνδέσμου δεν μας επιτρέπουν μαζική αγορά ενός προϊόντος που θα κοστίζει 12€ τουλάχιστο. Το σατενάκι όντως δεν κάνει για γήπεδο αλλά είναι ότι πρέπει για αυτοκίνητο, γραφείο, τοίχο και λοιπές επιφάνειες και πιστεύω ότι θα πουλήσει καλά.

Όσο για τα καπέλα έχει συζητηθεί και αυτό αλλά πάλι μιλάμε για ένα ακριβό προϊόν και θα δούμε τι θα γίνει προς την άνοιξη.
Αυτή είναι μια "lo-fi" έκδοση του κύριου περιεχομένου μας. Για εμφάνιση της πλήρους έκδοσης με περισσότερες πληροφορίες, μορφοποίηση και εικόνες, παρακαλώάντε click εδώ.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.