Πανιώνιος-ΠΑΣ 2-0, Ζητείται αθλητικός εγωισμός.

Την ήττα με 2-0 γνώρισε σήμερα η αγαπημένη μας ομάδα στην Νέα Σμύρνη από τον Πανιώνιο. Ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ πραγματοποίησε σήμερα μία από τις χειρότερες εμφανίσεις σε εκτός έδρας των τελευταίων ετών και παραδόθηκε σχεδόν αμαχητί μετά από τα; δύο γρήγορα γκολ που δέχτηκε στο 4΄και στο 20΄λεπτό.

Διαβάστε Περισσότερα

Παναιτωλικός-ΠΑΣ 2-1! Μπράβο μας τον αναστήσαμε!!!

Ο ΠΑΣ  ΓΙΑΝΝΙΝΑ κατάφερε και έχασε σήμερα με 2-1 στο Αγρίνιο από τον Παναιτωλικό. Η αγαπημένη μας ομάδα, αν και ήταν καλή στην αρχή του αγώνα, έδειξε ότι δεν είχε το αναγκαίο αγωνιστικό πάθος για να κερδίσει, και έχασε από μια ομάδα που φέτος δεν είναι στα καλύτερα ης ειδικά μέσα στην έδρα της.

Πας-Πανθρακικός 2-0! 2 γκολ, 3 δοκάρια και φτου ξελευτερία!!!!

Ο ΠΑΣ νίκησε σήμερα, με 2-0 την ομάδα του Πανθρακικού, στο γήπεδο των Ζωσιμάδων. Η αγαπημένη μας ομάδα ήταν πολύ καλή στο δεύτερο ημίχρονο (ειδικά μετά το 55΄ λεπτό) ξεπέρασε το άγχος και την ατυχία (3 δοκάρια) και με δύο τα δύο γκολ που πέτυχαν ο Μιχαήλ και ο Ίλιτς, επέστρεψε στις νίκες.